Скаутинг для дорослих

Ласкаво просимо у світ Скаутингу!

Ми — молода, активна, професійна команда скаут-менеджерів, які заснували Молодіжну громадську організацію «Молодіжне об’єднання» для організації роботи з дітьми, підлітками та молоддю, залучення їх до активної громадської діяльності, організації корисного змістовного дозвілля.

Скаутинг — виховна система, яка пройшла випробування часом, розвинулася у різних спільнотах та залучила до своїх лав людей різного віку. Любов до гри, відчуття нового, пригоди, романтика, можливість випробувати себе, самостійність, вільний прояв себе як особистості, можливість взяти на себе відповідальність — все це гармонійно поєднав у собі скаутинг.

Скаутинг — це першокласна можливість знайти спільну мову з Вашою дітиною, виявити справжню любов до неї та зрозуміти її.

Простота та геніальність скаутського методу полягає в тому, що він спрямований на організацію вільного часу дітей та молоді відповідно до їх інтересі. Дітьми та молоддю ж воно сприймається як гра, задоволення та спосіб виявити самостійність, індивідуальність та незалежність.

В практичній скаутській діяльності Ваша дитина може розвиватися різнобічно, адже форми та методи роботи, які застосовуються скаут-лідерами сприяють інтелектуальному, фізичному, емоційному, соціальному розвитку підростаючого покоління.

Часто дорослі не можуть знайти відповіді на дивні та, здавалося б, безглузді запитання молоді, давайте знаходити їх разом, розвиваючи їх та себе.

Ми знаємо як та вміємо організовувати роботу з дітьми різного віку. Ми допоможемо дітям, підліткам та молоді здобувати нові, необхідні у повсякденному житті, знання та практичні навички, оволодівати та розвивати лідерські якості, комунікативні та організаторські здібності, правильно і з користю користуватися своїм вільним часом.

Успішність всебічного розвитку Вашої дитини залежить не від кількості Вашого вільного часу, а від якості нашої з Вами співпраці. Чужих дітей не буває! Давайте будувати майбутнє для дітей разом!

ВКонтакте Twitter Додати Розсилка RSS
Сайт розроблено в Творчiй майстернi "Культбаба"