Цілі і завдання

Метою нашої діяльності є всебічний  розвиток підростаючого покоління, залучення дітей та молоді до соціально-корисної діяльності та активного відпочинку.

Кожна людина – унікальна, але не завжди оточуючі нас люди – вчителі, батьки, навіть друзі, можуть це побачити, оцінити та допомогти розвинути певні здібності. В ході практичної діяльності члени організації можуть знайти своє «місце», визначити напрямок подальшої діяльності, можливо, визначитися з майбутньою професією.

Скаутинг  якісно відрізняється від шкільної освітньої системи та позашкільної системи виховання (гуртки, секції), адже по – перше, на одному майданчику зустрічаються люди з різними  інтересами, а, по-друге, кожен абсолютно  добровільно і безкоштовно може отримати змогу розвивати свої здібності чи навчатись чомусь новому.

Наша  команда визначила для себе ряд  завдань, поступово реалізовуючи які  ми зможемо досягти мети діяльності Об’єднання:

1. Ознайомлення місцевої громади з діяльністю скаутської організації;

Це завдання є одним з найперших, адже, на сьогодні, перед нами постала потреба у  руйнуванні стереотипів, які стосуються використання скаутського методу у  вихованні підростаючого покоління. Наші бабусі, дідусі, а нерідко й  батьки вважать скаутинг «буржуйською» системою виховання, яка абсолютно не підходить для роботи з «нашими дітьми». Насправді, скаутинг – гнучка система, яка оптимально адаптується до умов різних країн, враховуючи менталітет, національні традиції та культуру народностей. Ми намагаємось показати, скаутинг може розвивати дитину фізично, духовно, соціально, виховувати у неї почуття патріотизму, відданості рідній країні, виважену громадянську позицію.

2. Розповсюдження інформації про скаутський рух;

За допомогою  різних форм та методів роботи, лідери МГО «Скаути Києва» ознайомлюють дітей, підлітків, молодь, батьків та представників старшого покоління  з поняттям скаутського руху, як цілісної виховної системи, яка сприяє всебічному розвитку людини в будь-якому віці, допомагає побачити нові горизонти діяльності та навчитися активно, з користю відпочивати.

3. Створення скаутських осередків на базі навчальних закладів, виховання лідерів;

Створюючи осередки скаутської організації безпосередньо  на базі навчальних закладів, ми забезпечуємо безперешкодний доступ дітей до діяльності скаутської організації, участі у різноманітних проектах та програмах, допомагаємо організувати процес виховної роботи педагогам та знайти спільну мову, налагодити чи поліпшити стосунки батьків з дітьми.

4. Оздоровлення дітей та молоді;

Оздоровчі та відпочинкові програми МГО «Скаути  Києва» – це можливість активно, з користю  провести відпочинок для різних категорій  дітей, підлітків та молоді, зокрема  для тих, хто не має можливості оздоровлення в стаціонарних таборах. Це можливість дітей випробувати себе, набути нових знань та практичних навичок, навчитися самостійності, обмінятися досвідом, здобути нових друзів. Всі оздоровчі та відпочинкові проекти побудовані виключно на скаутському методі і дозволяють поєднати виховний, навчальний процеси та активний відпочинок.

5. Реалізація освітніх та розвиваючих програм, підтримка творчої молоді.

Освіта  дітей та дорослих дає можливість постійно підвищувати професійний  рівень членів МГО «Скаути Києва», створюючи команду, яка може розвивати діяльність скаутських організацій, створювати нові осередки та залучати до їх діяльності підростаюче покоління.

ВКонтакте Twitter Додати Розсилка RSS
Сайт розроблено в Творчiй майстернi "Культбаба"