Скаути Києва відкрили дітям та дорослим секрет літа!:)

Незабаром літо, а значить майже кожна мама або батько, а нерідко і обидва батьки, замислюються над тим, де буде відпочивати їх дитина. Для того, щоб познайомити наших друзів, друзів друзів та їх друзів також:), команда скаутів Києва, вирішила познайомити всіх цих людей з нашим відпочинковим проектом – Літнім наметовим табором “Скаутвілль”.Презентація проходил вже у звичному для скаутів форматі – Family Day. 26 квітня на традиційній галявині СК в Парку Дружби народів зібралося понад 260 людей, які мали бажання познайомитися з командою Скаутвілля, програмою табору, яку цього літнього сезону пропонують організатори та бути в курсі найцікавіших та найсвіжіших новин проекту.

Ігрові майданчики, випробування, нові знання та навички, призи, подарунки – це далеко не повний перелік того, чим був наповнений суботній, по-святковому, сонячний день.

Фоторепортаж з події можна подивитися за посиланням

Дякуємо за сприяння у проведенні свята Комунальне підприємство з утримання зелених насаджень Деснянського району, інструкторів та майстрів Молодіжного Об’єднання “Скаути Києва”, команду керівників дитячих груп проекту “Літній наметовий табір “Лісове містечко Скаутвілль” та дякуємо кожному гостю, який завітав до нас на свято! Без вас воно б не відбулося!

Давайте відкривати секрети літа разом!

Скаутвілль – літо живе тут!

Теги: , , , , , , ,

Автор: Аліна Чернишова

ВКонтакте Twitter Додати Розсилка RSS
Сайт розроблено в Творчiй майстернi "Культбаба"