Запрошуємо взяти участь у Всеукраїнському фестивалі піонерінгу “Скаутська вежа”

Шановні скаути та друзі, ми отримали цікаве запрошення від наших партнерів! То ж запрошуємо цікаво та змістовно провести травневі вихідні, а саме стати учасником Першого всеукраїнського фестивалю піонерингу «Скаутська Вежа». Скоро літо – час цікавих пригод і таборувань у колі друзів та однодумців. Для кожного скаут-лідера є важливим підготовка та планування такого заходу, як  скаутський табір, оскільки саме в таборі відбуваються  найважливіші події скаутського життя.
В скаутському таборі ти зможеш навчитись багатьом речам. Наприклад, будувати цікаві та корисні споруди, які допоможуть зробити перебування твоєї скаутської групи в таборі зручним та комфортним, зможеш дізнатись, як правильно обрати місце для таборування і організувати скаутський похід.
До участі у Всеукраїнському фестивалі піонерингу «Скаутська Вежа» запрошуються лідери та члени скаутських груп, усі, хто цікавиться будівництвом споруд з природного матеріалу та готові стати частиною команди таборів своєї скаутскої організації або групи.
Фестиваль відбудеться з 8 по 11 травня 2014 року в Київській області, на півострові біля спортивно-риболовної бази «Вишеньки». Для учасників будуть організовані майстер-класи від досвідчених майстрів будівельної справи, конкурси на кращу споруду з природного матеріалу, змагання на катамаранах, майстер-класи з орієнтування на місцевості, переправа тролей та багато цікавого та корисного, що знадобиться в скаутському таборі.
Акредитаційний внесок учасника – 500 гривень. Включає в себе трансфер від ст. м. «Славутич» до місця проведення заходу, забезпечення учасників водою, дровами, хлібом, страховка та забезпечення груповим технічним обладнання (котли, відра, лопати,сокири,тенти тощо ), акцидентна продукція фестивалю (футболка + шеврон), продукти харчування. Вік учасників від 11 років.
Фестиваль відбувається за підтримки Благодійного фонду «Будь напоготові!».
Для того, щоб стати учасником групи, яка візьме участь у Фестивалі, тобі необхідно зголосити, тобто підтвердити свою участь на електронну адресу info@scoutkiev.org  з поміткою в темі “Фестиваль піонерінгу” та надати наступні дані про себе: прізвище, ім’я, дата народження (повний вік), контактний телефон, електронна адреса, контактний телефон одного з батьків з вказанням їх імені та по-батькові.

Чекаємо на тебе в нашій команді! Будь напоготові!

Теги: , , , ,

Автор: Аліна Чернишова

ВКонтакте Twitter Додати Розсилка RSS
Сайт розроблено в Творчiй майстернi "Культбаба"