У Києві відбувся другий Фестиваль гри, спорту та здоров’я «Моя гра»

8 вересня НСК «Олімпійський» вже другий рік поспіль гостинно зустрів учасників Фестивалю спорту, гри та здоров’я «Моя гра».

Цього року організаторами заходу традиційно виступили активісти Молодіжної громадської організації «Новий формат», які самі живуть яскравим, здоровим та активним життям та вирішили залучити до подібного способу життя всіх, хто завітав осіннього недільного ранку на фестиваль. Такі важливі соціальні ініціативи не могли лишитись поза увагою добрих друзів та соціально-відповідальних кампаній, які з радістю виступили партнерами реалізації проекту: Департамент освіти та науки, молоді і спорту Київської міської державної адміністрації, Молодіжне Об’єднання «Скаути Києва», Державне підприємство «Спортинві арени України», Національний спортивний комплекс «Олімпійський», ТОВ «Бельвіль», Благодійний фонд Костянтина Кондакова, Національна Організація Скаутів України, Центр дитячого активного розвитку «Дар», команда Укрфристайл та багато інших.

В рамках Фестивалю кожен учасник зміг знайти для себе цікаве та корисне заняття. Для найменших відвідувачів дитячий центр активного розвитку «Дар» запропонував розвиваючі ігри та конкурс дитячого малюнку, а лідери Молодіжного Об’єднання «Скаути Києва» зробили малюкам яскраві малюнки на обличчях.

Учасники Фестивалю змогли випробувати себе у Чемпіонаті з настільних ігор та ЛЕГО-конструюванні, організованими ігромайстрами Компанії «Бельвіль». Саме на цьому майданчику було створено найбільшу ЛЕГО-фігуру футболіста української збірної.

Спортивні майданчики Фестивалю були представлені не лише визнаними видами спорту, такими як флорбол та алтімейт, а й популярними серед підростаючого покоління американським футболом, фрістайлом з м’ячем, хакісаком, квадратом 2х2 та бойовим мистецтвом Вінь-чунь.

Алея здоров’я НСК «Олімпійський» запросила всіх, хто впевнено стоїть на колесах – ролерів, велосипедистів, трайлерів, навіть, матусь з колясками зробити власне Олімпійське коло навколо найбільшої спортивної арени столиці.

Кожен відвідувач міг пограти разом з ігромайстарми, які проводили інтерактивні ігрові програми на сценічному майданчику Фестивалю, познайомитися з скаутським рухом столиці, завітавши до майданчиків Національної організації скаутів України та Молодіжного Об’єднання «Скаути Києва», помандрувати стежками великої скаутської гри з головоломками, лабіринтами, встановленням наметів та складанням вогнищ, в’язанням вузлів. Окрім того, Благодійний фонд Костянтина Кондакова, а точніше його співробітники та волонтери показали та розказали учасникам Фестивалю як можна смачно та корисно харчуватися, не вживаючи м’ясних продуктів.

Активні учасники, за свої досягнення отримували на сцені дипломи та подарунки від організаторів та партнерів свята. Яскраві кульки, запальні мелодії та посмішки цілий день наповнювали безмежну територію НСК «Олімпійський».

Врешті, наприкінці дня, всі, хто завітав 8 вересня на Фестиваль пішли додому втомлені, задоволені та натхненні. Хтось відкрив для себе щось нове, а хтось – підтвердив, що він найкращий. Всі ми граємо в ігри, але у кожного з нас своя гра

Теги: , , , , , ,

Автор: Аліна Чернишова

ВКонтакте Twitter Додати Розсилка RSS
Сайт розроблено в Творчiй майстернi "Культбаба"