Оголошується набір учасників Всеукраїнського скаутського форуму! Стань членом делегації, відсвяткуй сторіччя українського скаутингу з нами!

За ініціативи всеукраїнських скаутських організацій 2012 рік в молодіжному середовищі України  проходить під знаком відзначення 100-річчя Українського скаутського руху. Протягом року скаутами буде проведено низку різноманітних  заходів, завданнями яких є вшанування та дослідження історії українського скаутингу, популяризація скаутського руху та соціального служіння в громадах, розвиток та єднання українських скаутів.

Серед ювілейних подій одним із головних та наймаштабніших заходів є Всеукраїнський скаутський форум до відзначення 100-річчя українського скаутського руху (далі – Форум), який відбудеться з 28 квітня по 2 травня 2012 року в Черкаській обл., Корсунь-Шевченуівського р-ну,  під гаслом „Скаутинг єднає Україну!”.

Учасниками форуму стануть делегації  регіональних осередків „Національної Організації Скаутів України”, представники всеукраїнських скаутських організацій „АСУ”, „Пласт”, „Січ”, „Православні скаути України”, лідери скаутських місцевих організацій, делегати від дитячих та молодіжних громадських організацій, які працюють за скаутською методикою, а також скаути-новачки – організовані групи шкіл, ВНЗ, волонтерські загони. Також до Форуму приєднаються національні делегації Євразійського скаутського регіону і запрошені гості з інших країн світу. Отож, Форум чекає на 1500 гостей, а події Форуму матимуть широкий резонанс не тільки в Україні, а й усьому скаутському світі.

Програмою Форуму передбачається велике коло активностей для всіх учасників відповідно до вікових критеріїв (молодші скаути ( 6-8 років), скаути (9-14 років), ровери (15-21 рік), дорослі лідери) та власного скаутського досвіду (дійсні скаути та новачки). Всі заходи, відповідно  скаутському методу, відображатимуть три головні принципи скаутингу – обов‘язок перед Богом, обов‘язок перед Батьківщиною, обов‘язок перед самим собою. Кожного дня учасники будуть змагатись у подоланні скаутських випробувань, набувати лідерських якостей, навичок дій в екстремальних ситуаціях, вчитись сумлінно служити громаді та духовно розвиватись як особистості.

Отож, якщо ти активний скаут, то маєш неодмінно стати учасником такої події. Ми оголошуємо відкриття реєстрації! Для того, щоб стати учасником Всеукраїнського скаутського форуму, тобі необхідно, для початку, обговорити це питання з твоїми батьками, а після отримання зголошення, заповнити реєстарційну форму тут, на сайті, або в офційній групі в соціальних мережах ВКонтакте чи Facebook:

1. ПІБ;

2. Вік (дата народження та кількість повних років);

3. Домашня адреса, телефон;

4. Контактна інформація про батьків або інших близьких тобі людей (ПІБ, контактний телефон);

Далі, ти маєш зателефонувати Мітюк Ірині, яка відповідає за реєстрацію учасників від МГО “Молодіжне Об’єднання “Скаути Києва”, моб.тел.  093-657-15-50,  отримати пакет документів, які спільно з батьками необхідно буде заповнити та повернути заповненими назад, Ірині. Разом з пакетом документів, до 01.04.212,  необхідно здати акредитаційний внесок у розмірі 450 гривень, які підуть на забезпечення транспортування учасників та їх речей, організації харчування та ін.

Якщо виникають труднощі з коштами, не сумуй, це не означає, що ти нікуди не поїдеш, просто зателефонуй нам і ми спільно знайдемо оптимальне рішення.

Не зволікай! Стань частинкою дружньої компанії СК!

Організаційний комітет

Erectalis

Теги: , , , , ,

Автор: Аліна Чернишова

ВКонтакте Twitter Додати Розсилка RSS
Сайт розроблено в Творчiй майстернi "Культбаба"