На НСК “Олімпійський” відкрито СКАУТСЬКИЙ ЦЕНТР

18 лютого 2012 року на НСК «Олімпійський» урочисто відкрито Скаутський центр для дітей, підлітків та молоді.Національний спортивний комплекс «Олімпійський» в результаті переговорів та позитивного досвіду співробітництва визначився з офіційним соціальним партнером. Ним стала Молодіжна громадська організація «Молодіжне Об’єднання «Скаути Києва», яке активно займається вихованням підростаючого покоління столиці за скаутською методикою.

В рамках партнерства, на території НСК «Олімпійський», який є не просто найбільшою спортивною ареною, а ще й територією активностей для кожної родини, відкрито  Скаутський центр, де планується реалізація виховних, освітніх, розвиваючих проектів для різних категорій дітей та молоді.  Окрім того, Олімпійський та Скаути Києва планують розпочати ряд спільних, приниципово нових програм спрямованих на формування здорового способу життя та активного залучення до цього українських родин.

Вже у вересні на газоні стадіону планується провести  перший всеукраїнський матч скаутських команд, присвячений відзначенню в Україні 100-річчя скаутського руху.

НСК «Олімпійський» та скаути вже мають позитивний досвід співробітництва, завдяки спільним зусиллям, протягом грудня 2011 – січня 2012 року було проведено благодійну ряздвяну акцію «Крок до щастя» в рамках якої понад 1500 маленьких киян та мешканців Київської області стали учасниками новорічних ігрових программ та отримали подарунки від Діда Мороза.


Ласкаво просимо до нового Скаутського центру на НСК! viagra Lexapro Serophene

Теги: , , , , , , ,

Автор: Аліна Чернишова

ВКонтакте Twitter Додати Розсилка RSS
Сайт розроблено в Творчiй майстернi "Культбаба"