Запрошуємо взяти участь у квесті “Київ-серце Євро 2012″

Привіт всім!

В цю суботу, 9 квітня 2011 року, Молодіжне Об’єднання “Скаути Києва” спільно з КМО НОСУ проводять квест для лідерів громадських організацій та волонтерів столиці “Київ – серце Євро 2012″.

Вже наступного року наша країна прийматиме на своїй території, зокрема в столиці, важливу спортивну подію – футбольний чемпіонат “Євро 2012″ і кожен з нас зможе бути корисним! Як, запитаєте ви? Дуже просто! Якщо ти володієш інформацією – ти володієш світом! А володіючи знаннями про рідне місто, ти зможеш гідно представити його гостям! І саме участь у квесті “Київ – серце Євро 2012″, по-перше, допоможе тобі пригадати все те, що ти вже знаєш про рідну столицю, а, по-друге, підніме завісу тих таємниць, які були тобі поки що невідомі. Бажаєш познайомитися з Києвом поближче? Прекрасно, тоді тобі до нас!

Члени СК, наші друзі та знайомі, які будуть грати разом з нами зустрічаються 9 квітня, о 9:30 на ст. м.Хрещатик (біля входу в ресторан “МакДональдс”).

З собою необхідно мати:

- бутерброд та питну воду;

- заряджений мобільний телефон (якщо він є) з  поповненим рахунком;

- блокнот та ручку;

- цифровий фотоапарат;

- зонт або дощовик (погода – річ мінлива);


А окрім того, якщо вдома є, то захопити карту чи путівник по місту, вдягнути зручне взуття та одяг, почитати щось цікавеньке про Київ та бути готовим присвятити  час грі!

Ми чекаємо на тебе!

Якщо залишилися запитання, телефонуй: 411-69-32, 097-946-08-75

або пиши: info@scoutkiev.org

Теги: , , , , , , , , ,

Автор: Аліна Чернишова

ВКонтакте Twitter Додати Розсилка RSS
Сайт розроблено в Творчiй майстернi "Культбаба"