Скаутів Києва запросили на День пластуна 2011

Вже зовсім незабаром у Львові відбудеться Фестиваль пластової творчості “День пластуна 2011: Догори дриґом”. Центр творчості “Погулянка” на 26 та 27 лютого 2011 року перетвориться на пластову територію, де розваги чергуватимуться із мистецтвом, творчістю та розвагами.

Пропонуємо вам взяти участь в одну з таких конкурсів:
 • Театральний конкурс у 2011 році відбуватиметься наступним чином. У суботу усі учасники та гості Дня Пластуна вирушать у “Євротур”. Чи любите ви мандрувати? Любите чи ні, а будете! Після зголошення на конкурс кожна команда отримує країну, у якій має відбуватися дійство вистави. На ДП-2011 театральний конкурс не може містити сумних сцен, не може викликати сліз, не може бути місцем смерті дійових осіб, не може робити глядачів зажуреними.
  Театральний конкурс на ДП-2011 повинен веселити, зобов’язаний приносити радість, беззаперечно мусить викликати посмішку.
  Тривалість вистав – до 7 хв.
  А у неділю, керуючись гаслом “Лаконічність – сестра таланту” споглядатимемо на другий етап театрального конкурсу – “Три горішки”.
  Правила прості – участь може брати весь патруль, але на сцені не може бути більше трьох осіб одночасно. Вистава не може тривати довше трьох хвилин. Усім учасникам повинно бути більше трьох років. Усі команди-учасники театрального конкурсу повинні брати участь у двох етапах театрального конкурсу, отже підготувати дві вистави.
  Чекаємо на сценарії до 4 лютого.
 • Фотоконкурс “Перевертом на руках”
  Тримайте міцно фотокамеру, коли довкола усіх ходять догори дриґом, і отримаєте чудові фото! Або якщо вже маєте фото, то просто надрукуйте на фотопапері 4 найліпших у форматі А4 та надішліть (79008, м. Львів, а/с 1369 з поміткою «День пластуна – 2011») чи передайте нам в руки. Обов’язково назвіть знимки та виберіть номінацію кожної – Портрет, Композиція, Репортаж та Все шкереберть. Остання номінація передбачає трішки більше оригінального підходу до справи. Знимка повинна складатися з двох частин: одна позначатиме життя як воно є у всіх людей, інша – особливості пластового життя. При цьому на лівій і правій частині має бути одна і та ж тематика. Лише інтерпретація має бути різною.
  Питання? – Звертайтеся до Ярини Вдовичин за телефоном 093 098 97 10 або ж пишіть листи – jaryna.vd@gmail.com. Радимо дзвонити і уточнювати всі моменти, щоб потім не виявилося, що ви чогось не зрозуміли – здані фото переробити вже не можна буде.
  Чекаємо на ваші фото до 4 лютого.
 • Конкурс презентацій “Як ми провели літо, осінь та зиму”
  З радістю самі подивимось та іншим покажемо ваші фотоісторії про власне патрульне життя. Тривалість презентації повинна бути до 2 хв. Можливі формати – PowerPoint або відеофайли. Лише гарні роботи завішуйте на upload.com.ua і кидайте нам лінк до 4 лютого
 • Снепшот
  Беріть на ДП фотоапарати, а там на місці розберемося, що далі робити.
 • Інтелектуальний конкурс “50:50″
  Цього року відбуватиметься у наполовину звичному для вас форматі. Звичними будуть оригінальні, неочікувані, загадкові, візуалізовані, складні, чи не дуже, запитання. А незвичним буде формат проведення змагу, адже не треба буде збирати команду, шукати зал, де проводиться змаг і контролювати за часом, щоб не запізнитись на свій дебют. Інтелектуальний змаг сам прийде до вас одразу по закінченні вашої вистави на великій сцені фестивалю. Для найрозумніших команд відбудеться окремий фінал на сцені у неділю.
 • Кібер-турнір Scout Cyber Tournament “Lviv Open 2011″
  Цього разу презентуємо вам для змагання старий-добрий спортивний симулятор FIFA. Кількість учасників від організації необмежена, формат гри – один на один. Індивідуальне зголошення знайдете на сайті. Поспішайте, кількість учасників суворо обмежена.

Ото ж запрошення отримано, тепер потрібно вирішити питання про нашу участь у цьому заході!

Орієнтовні фінансові витрати:

 • проїзд Київ-Львів-Київ – 200,00 грн. (плацкарт), студентам денної форми навчання – знижка 50%;
 • проживання у Львові – орієнтовно 150,00 грн/доба;
 • харчування – орієнтовно 100,00 грн/день, розраховувати на 2 дні + харчі в потяг;
 • вкладка учасника фестивалю – 50,00 грн.

Отже, маємо витрат 600,00 грн., тим, хто хоче та має намір доєднатися до цього процесу, прохання в термін до 3 лютого відписати тут.  Чекаємо на ваші думки!

Теги: , , , , ,

Автор: Аліна Чернишова

ВКонтакте Twitter Додати Розсилка RSS
Сайт розроблено в Творчiй майстернi "Культбаба"